Minecraft Dungeons Nedir? Kaç TL? Online mı ? - Beykent Üniversitesi

Son Yayınlar

Ana Sayfa Reklam

1 Haziran 2020 Pazartesi

Minecraft Dungeons Nedir? Kaç TL? Online mı ?


Minecraft Dungeons Nedir? Kaç TL? Online mı ?

Minecraft Dungeons

Bir kaç gün önce yayınlanan Minecraft 2 olarakta tabir edilen Minecraft Dungeons, Çok kısa bir sürede geniş bir oyuncu kitlesine ulaştı. 

Oyun Singleplayer ve Multiplayer olarak oynanabiliyor. Oyunu offline şekilde oynayabilirsiniz. Online multiplayer şekilde oynamak için Xbox hesabınızın olması gerekmektedir. Xbox tan arkadaşlarınızı ekledikten sonra oyun içinden birlikte oynamaya davet edebilirsiniz. Multiplayer minimum 2 maksimum 4 kişi ile oyananabilmektedir. 

Takımınızın ne kadar çok üyesi olursa oyun ona göre zorluk ayarlayarak size daha eğlenceli bir oyun sunmaktadır. Oyun zorluklarını seçebilirsiniz. Bir çok zorluk seviyesi bulunmaktadır. Zorluk seviyesine göre haritalardan yeni itemler düşürebilirsiniz. 

Oyunda ganimet olarak Zümrüt ve seviye atladıkça gelen item yükseltmek için kullanacağınız büyü gücü kristalleri verilecektir. Zümrütler öldürdüğünüz moblardan ve sandıklardan düşebilmektedir. 

Ayrıca yeni itemler aldığınızda eski itemlerinizi veya işinize yaramayan itemleri parçalayabilirsiniz. Parçaladığınız bu itemler size Zümrüt ve eğer yükseltme yaptıysanız yükseltme puanınızı (Büyü Gücünü) size geri verecektir.

Oyunun bir kaç dlc eklentisi bulunduğu için paket fiyatları farklıdır. 01.06.2020 tarihli fiyatları aşağıdaki gibidir:
Windows 7 ve Üzeri
Minecraft Dungeons Nedir? Kaç TL? Online mı ?

Windows 10
Minecraft Dungeons Nedir? Kaç TL? Online mı ?
Hero Edition - Windows 10
Minecraft Dungeons Nedir? Kaç TL? Online mı ?Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme