Blogger için Otomatik Son Gönderiler Kaydırıcısı - Beykent Üniversitesi

Son Yayınlar

Ana Sayfa Reklam

23 Ağustos 2020 Pazar

Blogger için Otomatik Son Gönderiler Kaydırıcısı

 Blogger için Otomatik Son Gönderiler Kaydırıcısı

Dünya çapında blog yazarlarının sayısı muazzam bir şekilde arttı. Çoğumuzun 1'den fazla blogu olacaktı. Cevabınız evet ise, bu widget trafiği her iki blogda da paylaşmanıza çok yardımcı olabilir. Birden fazla blogunuz olmasa bile bu parçacığı kendi blogunuza ekleyebilirsiniz. Bu, blogunuzun daha az hemen çıkma oranına ve daha fazla sayfa görüntülemesine sahip olmasına yardımcı olacaktır.

Otomatik Son Gönderiler Kaydırıcısı, hoş ve harika bir arayüzle arzu ettiğiniz blogun en son gönderilerini gösteren bir blog yazarıdır. Bu pencere öğesi otomatik olarak güncellenir ve pencere öğesini düzenlemeniz ve görüntüleri, başlıkları ve açıklamaları tekrar tekrar eklemeniz gerekmez. Blogun URL'sini eklemeniz yeterlidir ve kurulumunuz tamamlanacaktır.
Bu widget'ın canlı bir demosu aşağıda görülebilir.Demoyu gördükten sonra, bu widget'ı blogunuza eklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

Blog Düzenine Widget kodunu ekleme


Bu widget'ın kodunu eklemek için Blog Başlığı → Düzen → Pencere Öğesi Ekle → HTML / JavaScript'e gidin ve verilen kodu açılan kutuya yapıştırın.

// Blog URL'nizi ekleyin }); </script>
Kodu ekledikten sonra Kalın Mavi'deki URL'yi istediğiniz URL ile değiştirin ve parçacığı kaydedin. Son olarak, widget'ı canlı hale getirecek şablonu kaydedin.

Şimdi bitirdiniz. Artık siz ve ziyaretçileriniz, blogger blogunuzda bu harika Otomatikleştirilmiş Son Gönderiler Kaydırıcısını görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme