Minecraft Dungeons: YENİ ZİNDANLAR DLC'Sİ VE DAHA FAZLASI 8 EYLÜL'DE - Beykent Üniversitesi

Son Yayınlar

Ana Sayfa Reklam

13 Ağustos 2020 Perşembe

Minecraft Dungeons: YENİ ZİNDANLAR DLC'Sİ VE DAHA FAZLASI 8 EYLÜL'DE

Minecraft Dungeons: YENİ ZİNDANLAR DLC'Sİ VE DAHA FAZLASI 8 EYLÜL'DE

Minecraft Dungeons: YENİ ZİNDANLAR DLC'Sİ VE DAHA FAZLASI 8 EYLÜL'DEBu sabah uyandığımda ve güvenilir Magic 8 topumu salladığımda, aynı cevap yüzeye çıkmaya devam etti: 8 Eylül Bunun oldukça tuhaf olduğunu düşündüm, ama sonra takvimi kontrol ettim ve bazılarının bilgeliğiyle tamamen şaşkına döndüm. "Tüm önemli yaşam kararlarınızı vermek için başvuramayacağınız ucuz bir oyuncak" olarak adlandırılır. Görünüşe göre 8 Eylül Minecraft Dungeons hayranları için bir veya iki değil, üç büyük etkinliğin hepsinin aynı gün gerçekleşeceği inanılmaz bir gün olacak. Önce tatlı yiyen biri olduğum için, en büyük haberlerle başlayayım diye düşündüm ama bu duyurular, akşam yemeğinde üç kepçe sunda metne eşdeğer.

Sürünen Kış DLC dokunduğu tüm tüketmek için tehdit eden bir kış fırtına getiriyor. Isıran donları durdurmanın tek şansı, bir kahramanın yeni görevler ve acımasız yeni düşmanlar üstlenmesidir! Hiçbir iyilik karşılıksız kalmadığına göre, diyelim ki yol boyunca karşılaşacağınız tüm yeni zırh, silah ve eserler üzerinde bulucu bekçileri. Günü kurtarmak için yolda yeni çetelere ve kaygan buzlara dikkat edin!


Ayrıca 8 Eylül'de bazı yeni özellikleri içeren ücretsiz bir oyun güncellemesi yayınlıyoruz: yeni satıcılar ve Günlük Denemeler. Oyunu oynarken karşılaştığınız yakalanan Tüccarları kurtarın ve onlar çok minnettar olacaklar ki kampınızda dükkan açacaklar! Demirci sizin için eşyaları yükseltecek ve Hediye Paketleyici çok oyunculu modda diğer oyuncularla eşya takas etmenize izin verecek. Tüccarlar ayrıca ek stok için seviyelendirilebilir. Günlük Denemeler her gün eğlenceli yeni zorluklar sunacak! Günlük Denemeler, üstesinden gelmeniz için zor, deneysel veya eğlenceli zorluklar sağlayan oyun mekaniğinde çılgın değişiklikler yapar. 
8 Eylül'deki büyük duyurularımızdan üçüncüsü, Minecraft Zindanlarının fiziksel formatta mevcut olduğu ! Sonunda oyunun Nintendo, Sony ve Xbox sürümlerini elinizde tutabilirsiniz. Oyunun fiziksel perakende versiyonu, Jungle Awakens DLC, Creeping Winter DLC, ana oyun ve benzersiz kozmetik ürünleri (pelerin gibi) içeren oyunun Hero Edition sürümüdür. Bu havalı görünümlü kutular 8 Eylül'de tüm bölgelere inecek, ancak Japonya'daki PS4 oyuncularımızın ekstra sabırlı olmaları gerekecek, çünkü oyunun bu sürümü üretim gecikmeleri nedeniyle bir ay sonra yayınlanacak.

Vay canına, tüm bu büyük duyurulardan sonra benim kadar yoruldun mu? Büyük güne kadar enerjimi korumak için uzanıp biraz kestireceğim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme