NEW MOBS: MİNECRAFT ÇETESİ OLMAK NASIL BİR DUYGU? - Beykent Üniversitesi

Son Yayınlar

Ana Sayfa Reklam

13 Ağustos 2020 Perşembe

NEW MOBS: MİNECRAFT ÇETESİ OLMAK NASIL BİR DUYGU?

NEW MOBS: MİNECRAFT ÇETESİ OLMAK NASIL BİR DUYGU?

NEW MOBS: MİNECRAFT ÇETESİ OLMAK NASIL BİR DUYGU?

Minecraft'ı onların gözlerinden görün. O kadar eğlenceli değil!

Hepsi seninle ilgili, değil mi? Oyuncu. Her zaman ilgi odağı, hikayenin kahramanı. Ama etrafınızdaki (Aşırı) dünya hakkında düşünmek için bir saniye durdunuz mu? Başkalarının düşünceleri ve duyguları hakkında? Eh ben var!

Kolay değildi, ama yorucu hayatımın son birkaç yılını Minecraft'ın en paha biçilmez sakinleri olan çetelerle, Minecraft dünyasını nasıl gördükleri hakkında röportaj yaparak geçirdim . Neden? Hatırlayamıyorum ama sonuçlar inkar edilemez derecede büyüleyici!

Bugün, Minecraft'ın en ikonik çetelerinden bazılarının (ve ikonik olanlar hayır dediğinde birkaç çöpün de) benzersiz perspektiflerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Overworld'de hayatı nasıl deneyimlediklerine dair bu birinci şahıs hesapları, Minecraft'ı sonsuza dek nasıl gördüğünüzü veya zümrütlerinizi geri getirecek . Zevk almak!

ZOMBİ

O profesörün beynini yediğimden beri her zaman öğrenmeyi sevmişimdir. Neden bir kütüphaneci olarak doğmadım! Oh bekle, öyleydim. Ne yazık ki, okumaya hiç fırsat bulamadığım tek kitap Zombie Bites'ten Nasıl Kaçınılırdı (zevklerime göre yeterli resim yok).

Zevklerden bahsetmişken, az önce bir oyuncu tespit ettim! Oraya gidip kibarca bildiğim tek yol olarak kendimi tanıtmalıyım; kolları uzanmış, biraz giriş iniltisi ve etlerinden birkaç parça (senden hoşlandığımı böyle biliyorsun!). Umarım zeki bir oyuncu olurlar. Geçenlerde bir İngiliz yazarı yedim ve sonrasında günler boyunca düşünebildiğim tek şey Minecraft.net makaleleri için aptalca fikirlerdi. :(

ENDERMAN

Bu soygunu yıllardır planlıyorum. Bir Minecraft oyuncusunu takip etmek ve balkabağı yamalarını gözlemek . Hayaletlerin seni yakalamasını istemiyorsan, bir ara uyumalısın oyuncu. Onlar yapar yapmaz, ışınlanıp balkabağı bloklarından birini yakalayacağım. Mwuhahaha! Bazen Minecraft.net için yazan İngiliz gibi çok zekiyim .

Ama soygunu yarına ertelemem gerek çünkü bugün yağmur yağıyor. Tüm korkunç varlıklar gibi ben de sudan çok korkuyorum. Ne? Öyle değil saçma bir korku! Omg bu kadar kaba olma - beni ağlatacaksın ve sonra yüzüm korkunç gözyaşlarıyla kaplanacak .

Hava düzeldi ve oyuncuların balkabağı yamasına ışınlanarak kutladım. Ikramiyeyi vurdum! Kolları ve bacakları olan bir balkabağı . Şu anda benden kaçan bacaklar. Hey!

Ben kovaladım. Bazı 'arkadaşlarım' bana şunu söyledi: “Bu bir balkabağı değil. Balkabağı giyen bir Minecraft oyuncusu, seni aptal herif ”. Pfft, sanırım bir balkabağı gördüğümde tanıyorum dostum. Ve bu yürüyen, konuşan balkabağı olabildiğince balkabağı gibi. Şimdi turtaya atla, balkabağım! İndir şu kılıcı balkabağım! Sevgili yüzüm balkabağım! Awww, ben sana ne yaptım ben?

CREEPER

Bugün BÜYÜK bir ruh hali içinde uyandım! Ne yazık ki kimse yüzüme söylemedi. Görünüşe göre ne kadar uğraşırsam uğraşayım, her zaman Minecraft'taki en sefil görünen mafya olacağım. "Bu, ADİL DEĞİL!" Farklı renkler yanıp sönmeye başlayarak bağırıyorum.

Derin bir nefes alıyorum ve sakinleşiyorum. Öfkem üzerinde çalışıyorum.

"Nasıl gidiyor?" sen sor.

" BU ne anlama geliyor ?!" Cevap veriyorum.

Üzgünüm - hala öfke kısmında çalışıyorum. Bebek adımları. Hey, benimki gibi 'bacakların' varken daha büyük adımlar atmayı dene. Belki başka bir yoga dersi alırım, bir oyuncu! Sarılmak için acele etmemek kabalık olur! Hu hu! Hey! Seninle konuşuyorum! Benden kaçmaya cesaret etme

DOMUZ

Züppe mi? Moi? Saçmalık! Sadece bu tür temelsiz suçlamalar yapıyorsun çünkü ben, Overworld'ün en gururlu domuzu Lord Oinkington, hayattaki daha güzel şeyler için bir burnum var. Sana Oxford Swineiversity benim mutfak Sınıf birincisi olarak mezun biliyorum gerekecek, ama bu yok değil bana Minecraft.net için yazıyor Brit böyle dokunma bazı out, parlak pembe elitist yapmak. Ne? Yerde havuç yediğimi gördüğünüzü mü iddia ediyorsunuz ? Sinir! Bu röportaj bitti, sana iyi günler.

MOOBLOOM
"Anne" derdim. "Diğer Minecraft ineklerinden farklı mıyım?"

Evet, sen nadir bir kalabalıksın . Şimdi sessiz ol ve otlarını ye, ”diye cevap verdi.

Ben de yaptım çünkü ot çok lezzetli! Yalnızca bana teklif ettikleri milyonlarca dolar yerine bir yığın otla ödeme yaparlarsa Minecraft Earth'te olmayı kabul ettim. Hmmm. Belki de bunu biraz daha fazla düşünmeliydim.Minecraft.net'te sunduğumuz en lezzetli görsel. Ekranı çiğnememeye çalışın.


Yakındaki bir göldeki yansımama hayran kaldım. Ben diğer ineklerden farklıyım, değil mi? Güneş kadar sarı, ama çok daha az saygı görüyor. Sırtımdan çıkan çiçekler ve hatta kafamdan bir çiçek. Bu sağlıklı mı? Çiçekler hakkında çok düşündüğüm bir işaret? Perişan, bir şey yapılıp yapılamayacağını görmek için bir kuaföre gittim.

“Kızım, konum sahibi o bakışı - Bayıldım” Kuaför kafatasıma nazikçe gübre masajı yaparak heyecanlandı. "Kendini asla küçümseme."

Ben de yapmadım. Onun yerine daha çok ot yedim. Yum! Harika tavsiyeler için teşekkürler, nazik kuaför!

REDSTONE MONSTROSITY

Sonunda, haftalardır hiçbir şeyden sonra menajerimden bir telefon aldım.

Bana Minecraft'taki o rolü aldın mı? Heyecanla sordum.

"Daha da iyisi RM!" menajerim övündü. " Minecraft Zindanlarında sana bir kötü adam rolü aldım !"

"Yan ürün mü?" Diye sordum. Sana ana oyunda olmak istediğimi söylemiştim . Steve'i benimle değiştirebileceğini söyledin. "

“Ee… Bir maden kuyusuna giriyorum. Ayrılıyorsun. Toodles!” Kapattı.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme