Düşünmeniz Gereken 24 Etkileyici Blog Eklentisi - Beykent Üniversitesi

Son Yayınlar

Ana Sayfa Reklam

14 Eylül 2020 Pazartesi

Düşünmeniz Gereken 24 Etkileyici Blog Eklentisi

 

Düşünmeniz Gereken 24 Etkileyici Blog Eklentisi


herhangi birinde bir blog oluşturmanın ne kadar kolay olduğudur. Blogunuzu oluşturmak için birçok seçenek varken, en popüler platformlardan biri WordPress.org'dur .

Bununla birlikte, bir WordPress blogu oluşturduğunuzda elde ettiğiniz şey, seçtiğiniz temaya bağlı olarak oldukça basit olabilir. Yeni blogunuzun şarkı söylemesini ve sizin için çalışmasını sağlamak için bazı önemli eklentiler yüklemek iyi bir fikirdir.

fişler

Eklentiler, WordPress blogunuzun işlevselliğini genişletir ve genişletir. Sitenizi optimize etmek, özelleştirmek, biraz bling eklemek, okuyucularınızın gezinmesini kolaylaştırmak ve çok daha fazlası için sitenize ekleyebileceğiniz binlerce olmasa da yüzlerce eklenti vardır.

Hangi Eklentileri Kullanmalısınız?

Eklentiler söz konusu olduğunda, blogunuza hangisini ekleyeceğinizi nasıl seçersiniz?

Bu listeyi oluşturmak için Facebook hayranlarımdan öneriler istedim .

Popüler eklentiler birkaç kategoriye ayrılır: okuyucularınızın deneyimini geliştirenler ve blog yönetimi ve optimizasyonunda size yardımcı olan perde arkası olanlar .

Eklentiler Nasıl Kurulur

Kısacası, öne çıkarmak için sonlu bir sayı seçtim. Ben öneririz yorumlarda sık göndermek ve topluca biz denenmiş ve test eklentileri açısından önemli bir kaynak oluşturabilir.

Bu eklentilerden herhangi birini yüklemek için, WordPress yönetici panonuza giriş yapın, Eklentiler'e tıklayın ve ardından ada göre arama yapın (aşağıdaki şekle bakın).

eklenti ekle

Etkileyici Eklentiler

Aşağıdakiler, dikkate almanız gereken 24 WordPress eklentisidir.


# 1: Ses oynatıcı :

Tüm ses ihtiyaçlarınız için basit bir mp3 çalar. Oynatıcının renk şemasını blog temanıza uyacak şekilde özelleştirebilir, kodlanmış ID3 etiketlerinden parça bilgilerini otomatik olarak göstermesini sağlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

# 2: Engerek'ın Video Hızlı Etiketleri

Yayınlarınıza YouTube ve diğer video paylaşım platformlarından videolar eklemenin süper kolay yolu.

# 3: Fotoğraf Damlalığı

Flickr'daki gönderilerinize yaratıcı ortak lisanslı fotoğrafları kolayca bulmanızı ve eklemenizi sağlar Sen edebilirsiniz Burada hızlı bir eğitim izlemek Fotoğraf Damlalık çalışma şekli hakkında.

# 4: Seksi yer imleri

Okuyucunuzu yazılarınızı paylaşmaya teşvik eden güzel görsel grafikler (bu sitede görüldüğü gibi). Düzinelerce sosyal site arasından seçim yapabilirsiniz, ancak okuyucularınızı bunaltmamak için 5-7 popüler sitede tutmanızı öneririm.

seksi yer imleri
Okuyucularınızın içeriğinizi paylaşmasını kolaylaştırın.

# 5: FBLikebutton

Her gönderi ve / veya sayfadan önce ve / veya sonra Facebook Beğen düğmesini yapılandırmanıza ve görüntülemenize olanak tanır. Facebook'taki görünürlüğünüzü artırmak istiyorsanız , bu gerekli bir eklentidir.

# 6: Tweetmeme Retweet düğmesi

Artık her yerde. TweetMeme Retweet düğmesi, retweetlemede fiili standarttır - dünyadaki en büyük web sitelerinden bazıları tarafından kullanılmaktadır. Web genelinde erişiminizi artırır.

# 7: Disqus yorum sistemi

Web yorumları ve tartışmalar için bir hizmet ve araç. Disqus, gelişen bir tartışma topluluğunda web siteleri ve yorum yapanları birbirine bağlarken yorum yapmayı daha kolay ve daha etkileşimli hale getirir. (Bu sitede kullanılmıştır.)

# 8: YorumLuv

Disqus'a ek olarak, CommentLuv çok popüler bir yorum eklentisidir. Yüklendiğinde, yorum yazarının sitesini yorum yazarken ziyaret eder ve Gönder'i tıkladıklarında yorumlarının altına eklemek üzere seçebilecekleri son blog gönderilerinin, tweet'lerinin veya Digg gönderimlerinin bir seçimini alır. Bunun tıklama oranlarını artırdığı kanıtlanmıştır ve topluluk katılımını artırmak için harika bir araçtır.

yorum aşk
Yorum Luv, yorum yapanları bloglarına geri dönen bir bağlantıyla ödüllendirir.

# 9: Yine Başka Bir İlgili Mesaj Eklentisi

Okuyucuyu sitenizdeki diğer ilgili içeriklerle tanıştıran mevcut girişle ilgili bir gönderi ve / veya sayfa listesi verir. Bu, okuyucuları içeriğinizin daha derine inmeye teşvik eder.

YetAnotherİlgiliYayınlar
YARRP, gönderi başlıklarına, içeriğe, etiketlere ve kategorilere bağlı olarak ilgili gönderilerin bir listesini oluşturur.

# 10 & 11: İletişim Formu 7 ve cformsII

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme